Oracle Fusion Middleware is a middleware technology composed of several software of Oracle and it provides services, such as JAVA EE, developer tools, integration services, business intelligence, and content management. OFM provides software for development, distribution and management services for Service Oriented Architecture (SOA).

Weblogic

One of the most important requirements of organizations today is to accelerate application development process as much as possible and to meet the market’s expectations in the fastest manner. BEA WebLogic Server offers an infrastructure to organizations to develop applications for their business requirements without spending time on the development of infrastructure services during application development process. Thanks to such solid and easily managed infrastructure provided by WebLogic, it is ensured that background data resources are accessed securely and quickly by users.

Forms & Reports

Oracle Forms is a software product that can create interactive screens with an Oracle database. PL/SQL is used in Oracle Forms and there is a code editor with a specifications page. Although it was originally developed to be run on the server side, several features were added in time in order to run it on Client/Server architecture. Its latest versions can run under Java EE and it can be integrated with Java and Web services. Oracle Reports is a reporting tool developed for Oracle Forms.

Golden Gate

Oracle GoldenGate a member of Fusion Middleware product group of Oracle, is a software solution allowing DML, DDL, DCL and TCL replication of data between databases. In other words, we can migrate and operate the records of transactions performed on the source database to any destination database either in real time (online) or as delayed thanks to Oracle GoldenGate. Such migration may either include all transactions made on the source database or be performed as the migration of a specific sequence, table or scheme.

As Metod IT, we offer the best and highest quality service to our customers for Weblogic, Forms and Reports and Golden Gate as a part of Oracle Fusion Middleware. The services we provide under middleware technology:

·         7/24 Support

·         5/8 (8 hours in every weekday) Support

·         Installation and configuration of Oracle Middleware software

·         Updating and development of current Oracle Middleware software

·         Daily System checks

Contact Information
I have read GDPR and I accept it.

Orta Katman Danışmanlık Hizmetleri

Orta katman, modern IT altyapısının önemli bir bileşenidir ve farklı sistem ve uygulamaları birbirine bağlamaya ve entegre etmeye yardımcı olan çok çeşitli hizmetler sağlar. Bazı popüler orta katman teknolojileri arasında işlem yönetimi, güvenlik ve ölçeklenebilirlik de dahil olmak üzere bir dizi hizmet sağlayan Java tabanlı bir uygulama sunucusu olan Oracle WebLogic yer almaktadır. Öte yandan Oracle Forms, geliştiricilerin Oracle veritabanları için kullanıcı arayüzleri oluşturmasını sağlayan bir araçtır; GoldenGate ise birden fazla sistem arasında gerçek zamanlı veri senkronizasyonu sağlayan bir veri replikasyonu ve entegrasyon çözümüdür. Diğer popüler orta katman teknolojileri arasında Apache Kafka, IBM MQ ve Microsoft BizTalk Server yer alır ve bunların her biri karmaşık BT ortamlarındaki sistemleri ve uygulamaları entegre etmek için benzersiz yetenekler sağlar. İşletmenizin verimliliğini artırmak, iş akışını kolaylaştırmak ve hedeflerinize ulaşmak için Method IT Orta Katman hizmetlerini seçin.

Orta Katman Optimizasyon Çözümleri

Method IT olarak, müşterilerimizin orta katman çözümlerini maksimum verimlilik ve etkinlik için optimize etmelerine yardımcı olma konusunda uzmanlaştık. İster entegrasyon ister mesajlaşma veya başka bir amaç için orta katman yazılımı kullanıyor olun, uzman ekibimiz iyileştirme alanlarını belirlemek ve orta katman yazılımınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olacak çözümleri uygulamak için sizinle çalışabilir. Danışmanlık sürecimiz, mevcut orta katman çözümlerinizin kapsamlı bir analiziyle başlar. İyileştirme yapılabilecek alanları belirlemek için mimarinizi, konfigürasyonlarınızı ve performans ölçümlerinizi gözden geçireceğiz. Ayrıca iş hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi anlamak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışacağız, böylece özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümler geliştirebiliriz. İyileştirme yapılabilecek alanları belirledikten sonra, değişiklikleri ve optimizasyonları uygulamak için sizinle birlikte çalışacağız. Bu, orta katman ayarlarının yeniden yapılandırılmasını, kodun optimize edilmesini ve hatta iş hedeflerinizle daha iyi uyum sağlamak için orta katman mimarinizin yeniden tasarlanmasını içerebilir. Süreç boyunca, yaptığımız değişikliklerin tam olarak anlaşıldığından ve iş akışlarınıza entegre edildiğinden emin olmak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışacağız. Danışmanlık hizmetlerimizin sonucu, işletmenize maksimum değer sağlayan optimize edilmiş bir orta katman yazılımı çözümüdür. Gelişmiş performans, daha az kesinti süresi ve sistemlerinizi ve uygulamalarınızı birbirine bağlamayı kolaylaştıran daha akıcı bir entegrasyon süreci göreceksiniz. Ayrıca sürekli destek ve bakım hizmetlerimiz sayesinde orta katman yazılımınızın yıllarca değer sunmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Method IT Orta Katman Çözümleri ile Piyasanın Önüne Geçin!

Günümüzün hızla gelişen teknolojik ortamında, bir adım önde olmak her zamankinden daha önemlidir. Entegrasyon, mesajlaşma veya başka bir amaç için orta katman çözümleri kullanıyorsanız, orta katman yazılımınızın maksimum verimlilik ve etkinlik için güncel ve optimize edilmiş olduğundan emin olmanız çok önemlidir. İşte bu noktada Method IT middleware danışmanlık hizmetlerimiz devreye giriyor. Method TR’de işletmelerin orta katman çözümlerini optimize ederek piyasada öne geçmelerini sağlıyoruz. Uzman ekibimiz en son endüstri trendleri ve en iyi uygulamalarla güncel kalır, böylece müşterilerimize benzersiz ihtiyaçları için en etkili çözümleri sağlayabiliriz. Danışmanlık sürecimiz, mevcut orta katman çözümlerinin kapsamlı bir analiziyle başlar. Maksimum verimlilik ve etkinlik için orta katman yazılımınızı optimize edebileceğiniz alanları belirlemek için mimarinizi, yapılandırmalarınızı ve performans ölçümlerinizi gözden geçireceğiz. Ayrıca, iş hedeflerinizi ve gereksinimlerinizi anlamak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışacağız, böylece özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümler geliştirebiliriz. İyileştirme yapılacak alanları belirledikten sonra, sizi bir adım önde tutacak değişiklikleri ve optimizasyonları uygulamak için sizinle birlikte çalışacağız. Bu, en son orta katman yazılımı sürümüne yükseltmeyi, kodu optimize etmeyi ve hatta orta katman yazılımı mimarinizi yeni trendlere ve teknolojilere daha iyi uyum sağlayacak şekilde yeniden tasarlamayı içerebilir. Süreç boyunca, yaptığımız değişikliklerin tam olarak anlaşıldığından ve iş akışlarınıza entegre edildiğinden emin olmak için ekibinizle yakın bir şekilde çalışacağız.

Method TR Özelleştirilmiş Orta Katman Çözümleri

Orta katman çözümleri söz konusu olduğunda her işletmenin kendine özgü gereksinimleri vardır. İster karmaşık entegrasyon zorlukları, ister mesajlaşma ihtiyaçları veya diğer gereksinimlerle uğraşıyor olun, özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış bir orta katman çözümüne ihtiyacınız vardır. Method TR olarak, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış özel orta katman çözümleri sağlıyoruz. İlk olarak mevcut orta katman çözümleriniz ve iş gereksinimlerinizin kapsamlı bir analizini gerçekleştiriyoruz. Özel bir orta katman yazılım çözümü geliştirdikten sonra, bunu uygulamak ve iş akışlarınıza tam olarak entegre olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız. Yeni orta katman çözümünüzden en iyi şekilde yararlanabilmeleri için ekibinize eğitim ve destek sağlayacağız. Özel tasarlanmış orta katman çözümleri ile sistemlerinizi ve uygulamalarınızı daha sorunsuz bir şekilde entegre edebilecek, ekipler arasındaki iletişimi ve işbirliğini geliştirebilecek ve maksimum verimlilik için iş akışlarınızı düzenleyebileceksiniz. Sürekli destek ve bakım hizmetlerimiz sayesinde orta katman yazılımınızın yıllarca değer sunmaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Güvenlik ve Uyumluluğun Sağlanması: Orta Yazılım Danışmanlık Hizmetlerimiz

Güvenlik ve uyumluluk, orta katman çözümleri kullanan tüm işletmeler için en önemli önceliklerdir. İster hassas verilerle uğraşıyor ister yasal gerekliliklere uyuyor olun, güvenli ve uyumlu bir orta katman çözümüne ihtiyacınız vardır. Method TR’de müşterilerimizin orta katman çözümleri için güvenlik ve uyumluluk sağlama konusunda hizmet veriyoruz. Uzman ekibimiz en son endüstri standartları ve en iyi uygulamalarla güncel kalmaktadır, böylece müşterilerimize mümkün olan en güvenli ve uyumlu orta katman çözümlerini sağlayabiliriz. Danışmanlık sürecimiz, güvenlik ve uyumluluğun risk altında olabileceği alanları belirlemek için mevcut orta katman çözümlerinizi kapsamlı bir şekilde gözden geçirerek başlar. Orta katman yazılımınızın mümkün olduğunca güvenli olmasını sağlamak için yapılandırmalarınızı, erişim kontrollerinizi ve diğer güvenlik önlemlerinizi gözden geçireceğiz. Ayrıca uyumluluk gereksinimlerinizi de gözden geçirecek ve orta katman yazılımınızın ilgili yönetmelik ve standartlarla uyumlu olmasını sağlayacağız. Güvenlik veya uyumluluğun risk altında olabileceği herhangi bir alan tespit edersek, bu sorunları ele alacak değişiklikleri ve optimizasyonları uygulamak için sizinle birlikte çalışacağız. Bu, en son orta katman yazılımı sürümüne yükseltmeyi, ek güvenlik önlemleri uygulamayı ve hatta orta katman yazılımı mimarinizi yasal gerekliliklere daha iyi uyum sağlayacak şekilde yeniden tasarlamayı içerebilir. Orta katman yazılımınızın hassas verilerinizi koruduğunu ve yasal gerekliliklerinizi karşıladığını bilmenin getirdiği gönül rahatlığına sahip olacaksınız. Ve devam eden destek ve bakım hizmetlerimizle, orta katman yazılımınızın yıllarca değer ve koruma sağlamaya devam edeceğinden emin olabilirsiniz.

Orta katman danışmanlığı nedir?

Orta katman danışmanlığı, işletmelerin sistemleri ve uygulamaları entegre etmek için gerekli olan orta katman çözümlerini optimize etmelerine yardımcı olan bir hizmettir. Bir orta katman yazılımı danışmanı, orta katman yazılımının maksimum verimlilik ve etkinlik için optimize edilmesini sağlamak üzere orta katman yazılımı mimarisini, yapılandırmalarını ve performans ölçümlerini analiz etmeye ve iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Neden orta katman yazılımı danışmanlık hizmetlerine ihtiyacım var?

İşletmeniz entegrasyon, mesajlaşma veya diğer amaçlar için orta katman çözümlerine güveniyorsa, orta katman yazılımınızın güncel olduğundan ve maksimum verimlilik için optimize edildiğinden emin olmanız önemlidir. Orta katman yazılımı danışmanlık hizmetleri, iyileştirilmesi gereken alanları belirlemenize ve özel ihtiyaçlarınıza göre uyarlanmış çözümler geliştirmenize yardımcı olarak rekabette bir adım önde olmanıza ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Ne tür orta katman yazılım çözümleri konusunda yardımcı olabilirsiniz?

Method TR'de Oracle WebLogic, Oracle Forms, GoldenGate, Apache Kafka, IBM MQ ve Microsoft BizTalk Server dahil olmak üzere çok çeşitli orta katman çözümleri için danışmanlık hizmetleri sağlama konusunda uzmanız. Benzersiz iş ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış özel orta katman çözümleri konusunda da yardımcı olabiliriz.

Bir orta katman yazılımı danışmanlık sözleşmesi ne kadar sürer?

Bir orta katman yazılımı danışmanlık sözleşmesinin uzunluğu, projenin kapsamına ve karmaşıklığına bağlı olarak değişebilir. Method TR'de müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışarak onların özel ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş bir danışmanlık planı geliştiriyor ve orta katman yazılımı çözümünün değişen iş ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmesini sağlamak için sürekli destek ve bakım hizmetleri sunuyoruz.